See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nawóz dolistny ADOB 2.0 Cu IDHA lub równoważny
Beschreibung: Nawóz dolistny ADOB 2.0 Cu IDHA lub równoważny w ilości 500 litrów. Wymagane parametry techniczne i jakościowe dla produktu równoważnego. Przedmiot zamówienia stanowi płynny nawóz dolistny z technologią 2.0. Zawartość: Cu 4,5% miedzi. Miedź schelatowana czynnikiem IDHA. Stabilność frakcji schelatowanej w zakresie pH od 4 do 9. Na potwierdzenie informacji dotyczących wyżej wymienionych parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego w postaci karty charakterystyki lub innego dokumentu potwierdzającego spełnianie wymaganych parametrów produktu. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung: 471488-2026
Interne Kennung: 123/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001