See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění pěstebních činností 2021+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 7637-2021
Interne Kennung: 099/2021/014
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Výzva k podání nabídek č. 327 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice - prořezávky 2026 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 327 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice - prořezávky 2026 č.1
Interne Kennung: 099/2021/014/1772
Los: LOT-0006
Titel: Výzva k podání nabídek č. 332 v kategorii 7 - Zalesnění a ostatní pěstební činnosti revír Bohdalov; LS Nové Město na Moravě
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 332 v kategorii 7 - Zalesnění a ostatní pěstební činnosti revír Bohdalov; LS Nové Město na Moravě
Interne Kennung: 099/2021/014/1769
Los: LOT-0005
Titel: Výzva k podání nabídek č. 196 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Netolice / 11
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 196 v kategorii 10 - Pěstební činnosti na LZ Boubín, / polesí Netolice / 11
Interne Kennung: 099/2021/014/1768
Los: LOT-0004
Titel: Výzva k podání nabídek č. 172 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Židlochovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 172 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Židlochovice
Interne Kennung: 099/2021/014/1767
Los: LOT-0003
Titel: Výzva k podání nabídek č. 170 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Tvrdonice jaro 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 170 v kategorii 8 - Prořezávky na pol. Tvrdonice jaro 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1765
Los: LOT-0007
Titel: Výzva k podání nabídek č. 173 v kategorii 8 - PČ na pol. Moravský Krumlov, l.ú. Višňové
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 173 v kategorii 8 - PČ na pol. Moravský Krumlov, l.ú. Višňové
Interne Kennung: 099/2021/014/1771
Los: LOT-0002
Titel: Výzva k podání nabídek č. 326 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú. Bratčice - prořezávky 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 326 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú. Bratčice - prořezávky 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1764
Los: LOT-0009
Titel: Výzva k podání nabídek č. 328 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice - prořezávky 2026 č.2
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 328 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice - prořezávky 2026 č.2
Interne Kennung: 099/2021/014/1773
Los: LOT-0001
Titel: Výzva k podání nabídek č. 325 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú. Bohdaneč - prořezávky 2026
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 325 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Černíny, l.ú. Bohdaneč - prořezávky 2026
Interne Kennung: 099/2021/014/1763
Los: LOT-0010
Titel: Výzva k podání nabídek č. 329 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice - prořezávky 2026 č.3
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 329 v kategorii 9 - LZ Konopiště - polesí Olešovice - prořezávky 2026 č.3
Interne Kennung: 099/2021/014/1774