See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe oczyszczanie miasta Szczecin w podziale na części.
Beschreibung: Zimowe oczyszczanie miasta Szczecin: • Część I Zimowe oczyszczanie miasta Szczecina - Lewobrzeże, • Część II Zimowe oczyszczanie miasta Szczecina - Prawobrzeże, • Część III Załadunek i wywóz śniegu z chodników, parkingów i jezdni na terenie miasta Szczecina oraz usuwanie lodu przy pomocy sprzętu budowlanego z jezdni nie objętych w stałym zimowym oczyszczaniu oraz na skutek wycieku wód.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Zimowe oczyszczanie miasta Szczecin Lewobrzeże
Beschreibung: Część I Zimowe oczyszczanie miasta Szczecin Lewobrzeże
Interne Kennung: Część I - Lewobrzeże
Los: LOT-0002
Titel: Część II Zimowe oczyszczanie miasta Szczecin Prawobrzeże.
Beschreibung: Część II Zimowe oczyszczanie miasta Szczecin Prawobrzeże.
Interne Kennung: Część II - Prawobrzeże
Los: LOT-0003
Titel: Część III Załadunek i wywóz śniegu z chodników, parkingów i jezdni na terenie miasta Szczecin oraz usuwanie lodu przy pomocy sprzętu budowlanego z jezdni nie objętych w stałym zimowym oczyszczaniu oraz na skutek wycieku wód.
Interne Kennung: Część III - ZAŁADUNEK I WYWÓZ ŚNIEGU
Haupteinstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung