2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbo dienstverlening
Beschreibung: Opdracht De gemeente Breda start een Europese aanbesteding voor arbodienstverlening gericht op het contracteren van één of maximaal twee dienstverleners voor de periode vanaf 1 juli 2027. Doel van de aanbesteding is: het waarborgen van kwalitatief hoogwaardige arbodienstverlening het terugdringen van verzuim het versterken van duurzame inzetbaarheid van medewerkers. De arbodienst ondersteunt leidinggevenden en HR bij verzuimbegeleiding, preventie en inzetbaarheidsvraagstukken. Percelen Deze opdracht is verdeeld in de volgende percelen: Perceel 1 Arbodienstverlening voor medewerkers met binnen de gemeente CAO Perceel 2 Arbodienstverlening voor medewerkers met binnen de ‘Aan de slag’ en ‘SW’ CAO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Arbodienstverlening voor medewerkers met binnen de gemeente CAO
Beschreibung: Arbodienstverlening voor medewerkers met binnen de gemeente CAO
Menge: 0 Stunde
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Arbodienstverlening voor medewerkers met binnen de ‘Aan de slag’ en ‘SW’ CAO
Beschreibung: Arbodienstverlening voor medewerkers met binnen de ‘Aan de slag’ en ‘SW’ CAO