See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een CP-BW voertuig
Beschreibung: Deze aankoop betreft de aankoop van één voertuig van het type chassis-cabine met op maat gefabriceerde opbouw voor de Brandweerzone Vlaams-Brabant West. Het voertuig zal gebruikt worden als een mono disciplinaire commandopost 'CommandoPost -BrandWeer".
Interne Kennung: PPP13U-208/6025/2025/004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/004_1