599956-2026 - Ergebnis
Tschechien – Instrumente zum Messen elektrischer Größen – CATRIN/UPOL – Bipotenciostat/Galvanostat
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelCATRIN/UPOL – Bipotenciostat/Galvanostat
BeschreibungPředmětem Veřejné zakázky je počítačem řízený multikanálový bipotenciostat/galvanostat umožňující nezávislé měření v potenciostatickém, bipotenciostatickém a galvanostatickém režimu. Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Technickou specifikací a závazným Zněním smlouvy.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38341300 Instrumente zum Messen elektrischer Größen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungCATRIN/UPOL – Bipotenciostat/Galvanostat