599969-2025 - Ergebnis
Tschechien – Elektrizität – "Dodávky elektřiny pro ČEVAK a.s. pro rok 2027 na hladině nízkého napětí"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel"Dodávky elektřiny pro ČEVAK a.s. pro rok 2027 na hladině nízkého napětí"
BeschreibungPředmětem této zakázky je dodávka elektřiny a zajištění souvisejících sdružených služeb na rok 2027 pro odběrná místa na hladině nízkého napětí. Zadavatel předpokládá odebrat 13 189 MWh elektřiny v součtu odběrných míst NN pro období od 1. ledna 2027 do 31. prosince 2027, bližší vymezení je obsaženo v příloze č. 1 zadávací dokumentace.
Interne KennungN006/25/V00005978
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávky elektřiny pro ČEVAK a.s. pro rok 2027 na hladině nízkého napětí