See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy zbóż paszowych dla ryb dla RZD w Zatorze
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa zbóż paszowych dla ryb, z przeznaczeniem dla gospodarstwa rybackiego Zamawiającego. Zamówienie obejmuje dostawy następującego asortymentu: Pasze– szacunkowa ilość zamówienia: 400 000 kg. Pszenica paszowa: Ziarno zdrowe, dojrzałe, o swoistym zapachu, bez oznak stęchlizny, pleśni oraz śladów żerowania szkodników magazynowych. Wilgotność maksymalna 14,5%, zanieczyszczenia ogółem maksymalnie 5%.
Interne Kennung: DPiZP.260.36.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15700000 Tierfuttermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DPiZP. 260.36.2026