599992-2026 - Ergebnis
Polen – Baumaterialien – Dostawa materiałów budowlanych, farb i materiałów malarskich i narzędzi budowlanych na potrzeby 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Świętoszowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów budowlanych, farb i materiałów malarskich i narzędzi budowlanych na potrzeby 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Świętoszowie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów budowlanych, farb i materiałów malarskich i narzędzi budowlanych na potrzeby 43 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Świętoszowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w formularzu cenowym załącznik nr 9a-9d do SWZ oraz opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) załącznik nr 7a-7c do SWZ. Wykonanie dostawy zgodnie z zapisami w projekcie umowy załącznik nr 8a-8c do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung344756-2026
Interne Kennung42/26/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
5. Los
LosLOT-0004
TitelDostawa narzędzi budowlanych dla SOI Świętoszów, Żagań, Dobre n/Kwisą, Bolesławiec i Głogów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi budowlanych dla SOI Świętoszów, Żagań, Dobre n/Kwisą, Bolesławiec i Głogów wg. zestawienia zawartego w formularzu cenowym
Interne KennungCzęść 4