599993-2026 - Wettbewerb
Polen – Reinigungsdienste – Usługa kompleksowego utrzymania czystości oraz prac pomocniczych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w lokalizacji: Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie i Szpital Morski im. PCK w Gdyni
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa kompleksowego utrzymania czystości oraz prac pomocniczych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w lokalizacji: Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie i Szpital Morski im. PCK w Gdyni
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa kompleksowego utrzymania czystości oraz prac pomocniczych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w lokalizacji: Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie i Szpital Morski im. PCK w Gdyni w dwóch zadaniach częściowych: Zadanie nr 1 - Usługa kompleksowego utrzymania czystości oraz prac pomocniczych w lokalizacji Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie, ul. dr A. Jagalskiego 10, 84-208 Wejherowo Zadanie nr 2 - Usługa kompleksowego utrzymania czystości oraz prac pomocniczych w lokalizacji Szpital Morski im. PCK w Gdyni, ul. Powstania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia. 2. Szczegółowy opis usługi podano w Opisie przedmiotu zamówienia (załączniku nr 10 do SWZ) oraz w Projekcie Umowy (załącznik nr 5 do SWZ). 3. Na mocy art. 131 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp Zamawiający wymaga przeprowadzenia przez Wykonawcę przed złożeniem oferty wizji lokalnej.
Interne KennungD25M/251/N/51-88rj/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen, 90921000 Desinfektion und Schädlingsbekämpfung, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 - Usługa kompleksowego utrzymania czystości oraz prac pomocniczych w lokalizacji Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie, ul. dr A. Jagalskiego 10, 84-208 Wejherowo
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa kompleksowego utrzymania czystości oraz prac pomocniczych dla Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w lokalizacji: Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie i Szpital Morski im. PCK w Gdyni w dwóch zadaniach częściowych: Zadanie nr 1 - Usługa kompleksowego utrzymania czystości oraz prac pomocniczych w lokalizacji Szpital Specjalistyczny im. F. Ceynowy w Wejherowie, ul. dr A. Jagalskiego 10, 84-208 Wejherowo Zadanie nr 2 - Usługa kompleksowego utrzymania czystości oraz prac pomocniczych w lokalizacji Szpital Morski im. PCK w Gdyni, ul. Powstania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia. 2. Szczegółowy opis usługi podano w Opisie przedmiotu zamówienia (załączniku nr 10 do SWZ) oraz w Projekcie Umowy (załącznik nr 5 do SWZ).
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - Usługa kompleksowego utrzymania czystości oraz prac pomocniczych w lokalizacji Szpital Morski im. PCK w Gdyni, ul. Powstania Styczniowego 1, 81-519 Gdynia
Interne KennungZadanie nr 2