2. Verfahren
Verfahren
Titel: Reinigen en leeghalen van kolken en waterafvoersystemen en het afvoeren/ verwerken van het hierbij vrijgekomen rioolslib
Beschreibung: Reinigen van kolken en waterafvoersystemen. • 70.600 kolken (waarvan 4.300 handmatige reiniging betreft); • 500 zandvangers (waarvan 14 handmatige reinigen betreft); • 675 waterafvoersystemen (lijngoten) (waarvan 117 handmatige reiniging betreft).
Interne Kennung: GR250136/AJ/jva
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90640000 Reinigung und Entleerung von Einlaufschächten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Reinigen van kolken en waterafvoersystemen
Beschreibung: Reinigen en leeghalen van kolken en waterafvoersystemen en het afvoeren/ verwerken van het hierbij vrijgekomen rioolslib. • 70.600 kolken (waarvan 4.300 handmatige reiniging betreft); • 500 zandvangers (waarvan 14 handmatige reinigen betreft); • 675 waterafvoersystemen (lijngoten) (waarvan 117 handmatige reiniging betreft.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Door uitbreiding of afschaling van het klanten, kan de opdracht verruimd dan wel kleiner worden.