2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding voor de aanschaf (koop) en het onderhouden van MFP’s en repromachines en het leveren van software en supplies
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is de behoefte aan printen, kopiëren en scannen via de MFP’s (Multi Functionele Printers) en repromachines van de Aanbestedende dienst optimaal in te vullen ter ondersteuning van het geven van excellent onderwijs. De Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese Aanbesteding volgens een openbare procedure. Deze aanbesteding zal moeten leiden tot een zoveel mogelijk uniforme dienstverlening, prijsstelling, expiratiedatum en voorwaarden voor de Aanbestedende dienst. In het prijzenblad formulier C treft Opdrachtnemer de geraamde omvang aan.
Interne Kennung: PO25MFP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30121300 Reproduktionsgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30232110 Laserdrucker, 48773000 Softwarepaket mit Druckdienstprogrammen, 50313000 Wartung und Reparatur von Reprografiegeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. De Aanbestedende dienst acht het noodzakelijk om voor alle locaties van Onderwijsgroep Pontis de aanvraag samen te voegen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om voor de Aanbestedende dienst één raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van 60 maanden, met de mogelijkheid tot verlenging met tweemaal 12 maanden.