600013-2026 - Wettbewerb
Polen – Baugerät – „Dostawa pojazdów i sprzętu komunalnego dla Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej w Czeladzi”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa pojazdów i sprzętu komunalnego dla Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej w Czeladzi”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych (za wyjątkiem pojazdu specjalistycznego – podnośnika koszowego) pojazdów oraz sprzętu komunalnego przeznaczonego do wykonywania zadań własnych Miejskiego Zarządu Gospodarki Komunalnej w Czeladzi, obejmujących w szczególności utrzymanie dróg, w tym zimowe utrzymanie dróg, utrzymanie terenów zielonych, wykonywanie robót drogowych, transport materiałów, utrzymanie zieleni miejskiej i oświetlenia ulicznego oraz wykonywanie pozostałych prac komunalnych. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę pojazdów i urządzeń wraz z kompletnym wyposażeniem, dokumentacją techniczną, instrukcjami obsługi w języku polskim, kartami gwarancyjnymi, dokumentami wymaganymi do rejestracji pojazdów (jeżeli dotyczy), świadectwami homologacji. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: część 1, część 2, część 3, część 4 – zgodnie z rozdziałem IV SWZ. 3. Podział zamówienia: Przedmiot zamówienia został podzielony na siedem części zgodnie z Rozdziałem IV SWZ. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części określają: Załącznik nr 2.1. – OPZ – Część 1 - Dostawa koparko-ładowarki Załącznik nr 2.2. – OPZ – Część 2 - Dostawa samochodu ciężarowego z zabudową wielofunkcyjną Załącznik nr 2.3. – OPZ – Część 3 - Dostawa dwóch samochodów typu VAN Załącznik nr 2.4. - OPZ - Część 4 - Dostawa używanego pojazdu specjalnego – podnośnika koszowego. 5. Zamawiający informuje, że nie wymaga aby złożenie oferty było poprzedzone odbyciem wizji lokalnej oraz nie przewiduje zwołania zebrania Wykonawców w celu wyjaśnienia treści SWZ. 6. Równoważność Zamawiający informuje, że tam, gdzie opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust 1 pkt 2 oraz ust 3 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdorazowo w niniejszej SWZ i załącznikach do niej odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że proponowane przez Wykonawcę rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia. 7. Stan pojazdów, maszyn i urządzeń. Wszystkie oferowane pojazdy, maszyny oraz urządzenia (za wyjątkiem pojazdu specjalistycznego podnośnika koszowego) muszą być fabrycznie nowe, kompletne i gotowe do użytkowania, wolne od wad fizycznych i prawnych, nie mogą być używane, powystawowe ani regenerowane, wyprodukowane w 2025 r., lub 2026 r. 8. Zamawiający nie żąda przedmiotowych środków dowodowych.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger, 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke, 34142300 Muldenkipper, 43313100 Schneepflüge, 34110000 Personenkraftwagen, 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus, 34136000 Lieferwagen, 34115300 Transportfahrzeuge, gebraucht, 42415100 Hubwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Dostawa koparko-ładowarki
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa jednej fabrycznie nowej koparko-ładowarki przeznaczonej do wykonywania robót ziemnych, drogowych oraz komunalnych. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności: - dostawę kompletnej koparko-ładowarki wraz z wyposażeniem podstawowym i wymaganym wyposażeniem dodatkowym określonym w Opisie Przedmiotu Zamówienia, - przekazanie instrukcji obsługi i dokumentacji technicznej w języku polskim, - przekazanie dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu, - przekazanie karty gwarancyjnej. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 2.1 do SWZ. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, ofertą Wykonawcy wraz z załącznikami.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Dostawa samochodu ciężarowego z zabudową wielofunkcyjną
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa jednego fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o dopuszczalnej masie całkowitej do 18 ton wyposażonego w: - skrzynię samowyładowczą, - hydrauliczny dźwig samochodowy (HDS) o momencie udźwigu minimum 7 tonometrów - maksimum 10 tonometrów , zamontowany pomiędzy kabiną a skrzynią ładunkową, - posypywarkę, - pług odśnieżny, wraz z kompletnym wyposażeniem, dokumentacją techniczną, instrukcjami obsługi, kartami gwarancyjnymi oraz dokumentami wymaganymi do rejestracji pojazdu. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, ofertą Wykonawcy wraz z załącznikami.
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142300 Muldenkipper, 43313100 Schneepflüge
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Dostawa dwóch samochodów typu VAN
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów typu VAN o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony. Zakres zamówienia obejmuje dostawę dwóch pojazdów wraz z kompletnym wyposażeniem, dokumentacją techniczną, instrukcjami obsługi, kartami gwarancyjnymi oraz dokumentami niezbędnymi do ich rejestracji. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 2.3 do SWZ. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, ofertą Wykonawcy wraz z załącznikami.
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport, 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus
LosLOT-0007
TitelCzęść 4 - Dostawa używanego pojazdu specjalnego – podnośnika koszowego.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa używanego pojazdu specjalnego – podnośnika koszowego (zwyżki). Zakres zamówienia obejmuje dostawę używanego pojazdu specjalnego – podnośnik koszowego (zwyżki) wraz z instrukcją obsługi, dokumentacją techniczną oraz kartą gwarancyjną. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 2.4 do SWZ. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia wraz z załącznikami, ofertą Wykonawcy wraz z załącznikami.
Haupteinstufung (cpv): 42415100 Hubwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34115300 Transportfahrzeuge, gebraucht