See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa flar do F-35
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch typów flar do F-35: część pierwsza: MJU-61A/B wraz z pironabojami CCU145/A; część druga: MJU-76/B wraz z pironabojami CCU145/A. zwanych dalej Wyrobami.
Vorherige Bekanntmachung: 193134-2026
Interne Kennung: AU/22/IX/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35300000 Waffen, Munition und zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa flar MJU-61A/B wraz z pironabojami CCU145/A.
Beschreibung: Przedmiotem pierwszej części zamówienia jest dostawa flar typu MJU-61A/B w ilości 6912 szt. w latach 2028 - 2032 w komplecie 1:1 z pironabojami CCU145/A zwanych dalej Wyrobami.
Interne Kennung: MJU-61A/B
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa flar MJU-76B wraz z pironabojami CCU145/A.
Beschreibung: Przedmiotem drugiej części zamówienia jest dostawa flar typu MJU-76B w ilości 6912 szt. w latach 2029 - 2033 w komplecie 1:1 z pironabojami CCU145/A zwanych dalej Wyrobami.
Interne Kennung: MJU-76B