2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia warsztatowego dla WWSM Piła, Składu Toruń oraz WTL Toruń
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia warsztatowego dla WWSM Piła, Składu Toruń oraz WTL Toruń, zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 4 do SWZ w ilości i asortymencie wyszczególnionym w poniżej: Zadanie nr 1 - Dostawa ruchomego stołu warsztatowego -2 szt. Zadanie nr 2 - Dostawa stołu warsztatowego - 3 szt. Zadanie nr 3 - Dostawa stołu warsztatowego z elementami pneumatycznymi - 1 kpl. Zadanie nr 4 - Dostawa czyszczarki laserowej 1500 W - 2 szt. Zadanie nr 5 - Dostawa zestawu do lutowania wodorem - 1 szt. Zadanie nr 6 - Dostawa oscyloskopu - 1 szt. Zadanie nr 7 - Dostawa wideomikroskopu z monitorem - 1 kpl. Zadanie nr 8 - Dostawa kamery termowizyjnej 1 kpl. Zadanie nr 9 - Dostawa laserowej wycinarki do blach - 1 kpl. Zadanie nr 10 - Dostawa sprężarki śrubowej wraz z ogranicznikiem prądu rozruchowego - 1 kpl.
Interne Kennung: Nr sprawy 74/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43800000 Werkstattausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151200 Werkbänke, 38342000 Oszilloskope, 42995000 Reinigungsmaschinen, 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen, 31131100 Betätiger, 42660000 Werkzeuge zum Weichlöten, Hartlöten und Schweißen, Maschinen und Geräte zum Oberflächenhärten und Heißspritzen, 42123000 Kompressoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 Dostawa ruchomego stołu warsztatowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa ruchomego stołu warsztatowego zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 2 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39151200 Werkbänke
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 Dostawa stołu warsztatowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stołu warsztatowego zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 3 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 Dostawa stołu warsztatowego z elementami pneumatycznymi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa stołu warsztatowego z elementami pneumatycznymi zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 Dostawa czyszczarki laserowej 1500 W
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa czyszczarki laserowej 1500 W z pojemnikami zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 2 kpl.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42995000 Reinigungsmaschinen
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 Dostawa zestawu do lutowania wodorem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do lutowania wodorem zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42660000 Werkzeuge zum Weichlöten, Hartlöten und Schweißen, Maschinen und Geräte zum Oberflächenhärten und Heißspritzen
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 Dostawa oscyloskopu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oscyloskopu zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38342000 Oszilloskope
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 Dostawa wideomikroskopu z monitorem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wideomikroskopu z monitorem zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 1kpl.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 Dostawa kamery termowizyjnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kamery termowizyjnej zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 Dostawa laserowej wycinarki do blach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa laserowej wycinarki do blach zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 1 szt.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31131100 Betätiger
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 Dostawa sprężarki śrubowej wraz z ogranicznikiem prądu rozruchowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprężarki śrubowej wraz z ogranicznikiem prądu rozruchowego zgodnego z wymaganiami zawartymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik do SWZ, a także zgodnie z wymaganiami opisanymi w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik do SWZ w ilości 1 kpl.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42123400 Luftkompressoren