2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inhuur uitvoerende functies Stadsbeheer t/m schaal 8
Beschreibung: Er wordt door de gemeente Maastricht, voor het organisatieonderdeel Stadsbeheer, met vier (4) winnende inschrijvers een raamovereenkomst afgesloten. Binnen deze opdracht vallen onder andere de volgende functies: chauffeur, medewerker milieupark, medewerker schoon (bladblazen, vegen, etc.), belader, medewerker meldkamer, hovenier, toezichthouder en uitvoerder groen, inspecteur beeldkwaliteit, medewerker zwerfafval, back office medewerker, (administratief) medewerker begraafplaats, (deze opsomming is niet limitatief). De gemeente behoudt zich het recht voor om, indien en voor zover zij dat passend acht, voor de invulling van een personeelsbehoefte geheel of gedeeltelijk gebruik te maken van kandidaten die de gemeente langs andere rechtmatige weg ter beschikking krijgt of kan inzetten in het kader van publieke arbeidsmarkt-, participatie-, re-integratie-, ontwikkel- of leerwerktrajecten. Voor zover de gemeente van deze mogelijkheid gebruikmaakt, bestaat voor de opdrachtnemer ter zake van die inzet geen exclusief recht op levering en geen aanspraak op afname, omzet of compensatie. De opdracht omvat uitsluitend de personeelsbehoefte waarvoor de gemeente daadwerkelijk een beroep doet op de opdrachtnemer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79610000 Stellenvermittlung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79620000 Supply services of personnel including temporary staff
Additional classification (cpv): 79610000 Placement services of personnel
5. Lot
Lot: LOT-0000