2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawa główna i modyfikacja symulatora modeli uzbrojenia morskiego AMW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Naprawa główna i modyfikacja symulatora modeli uzbrojenia morskiego AMW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung: 491133-2026
Interne Kennung: 86/KPW/BP/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na mocy art. 411 ust. 7 i 16 Pzp, zamawiający wyznacza krótszy termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu oraz ofert, gdyż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Takie polecenie otrzymał zamawiający od Organu logistycznego, jako zlecającego postępowanie do realizacji (w piśmie przewodnim przekazującym Dane do SWZ). Pilna potrzeba udzielenia zamówienia wynika bezpośrednio z przeznaczenia i funkcji realizowanych przez SpW podlegający naprawie głównej i modyfikacji, jak również z faktu częściowego finansowania zadania ze środków przydzielonych na 2026 r. Zgodnie z komentarzem do ustawy Pzp warto zauważyć, że w przypadku zamówień klasycznych oraz sektorowych pilna potrzeba udzielenia zamówienia winna zostać „należycie uzasadniona” przez zamawiającego, natomiast w dziedzinie OiB z takiego obowiązku uzasadniania ustawodawca zrezygnował.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50240000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Schifffahrt und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Naprawa główna i modyfikacja symulatora modeli uzbrojenia morskiego AMW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zostanie zawarty w SWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert.