2. Verfahren
Verfahren
Titel: Karlovarské inovační centrum – vybavení – nábytek a příslušenství
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky „Karlovarské inovační centrum – vybavení – nábytek a příslušenství“ je dodávka nábytku a souvisejícího příslušenství pro nově vybudovanou inovační infrastrukturu realizovanou v rámci strategického projektu Karlovarského kraje „Karlovarské inovační centrum“.
Interne Kennung: P26V00000520
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: § 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel, 39157000 Teile für Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ možnost změny závazku ze smlouvy spočívající ve změně doby plnění a v prodloužení doby dodání plnění za následujících podmínek: - Ocitne-li se dodavatel v prodlení s dodávkou z důvodů prodlení třetí strany s dodáním jednotlivých komponent (zařízení či výrobků) a toto prodlení nastalo z nepředvídatelných důvodů a dodavatel toto prodlení ani z části nezpůsobil a zároveň zvážil a provedl všechny kroky vedoucí přiměřeným způsobem k eliminaci prodlení (např. změnit dodavatele komponenty nebo nahrazením chybějících komponentů jiným dostupným řešením), může být doba plnění prodloužena o dobu prodlení třetí strany. Zadavatel upozorňuje dodavatele, že má na základě rozhodnutí o poskytnutí dotace stanovený termín dosažení účelu dotace (tzn. úspěšné dokončení fyzické realizace projektu), z čehož vyplývá, že vyhrazenou změnou závazku nebude možné schválit termín delší než ten, kterým je zavázán poskytovateli dotace.