600061-2026 - Wettbewerb
Polen – Fällen von Bäumen – Ochrona czynna torfowisk w rezerwatach przyrody Bagno Mostki i Żurawie Bagno
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOchrona czynna torfowisk w rezerwatach przyrody Bagno Mostki i Żurawie Bagno
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi obejmujące realizację zadań z zakresu czynnej ochrony przyrody na rezerwatach przyrody „Bagno Mostki” oraz „Żurawie Bagno”, wynikających z Zarządzenia Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Bydgoszczy z dnia 3 grudnia 2018 r. w sprawie ustanowienia planu ochrony dla rezerwatu przyrody „Bagno Mostki” oraz Zarządzenia Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Olsztynie z dnia 12 października 2022 r. w sprawie ustanowienia planu ochrony dla rezerwatu przyrody „Żurawie Bagno”, realizowanych w ramach projektu GMOK.
Interne KennungSA.270.3.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten Verfahrensart. 138 ust.4 ustawy pzp
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
5. Los
LosLOT-0001
TitelOchrona czynna w rezerwacie przyrody Żurawie Bagno
BeschreibungZakres prac obejmuje w szczególności zabiegi czynnej ochrony ukierunkowane na ograniczenie procesów sukcesji wtórnej, w tym usuwanie drzew i krzewów (m.in. brzozy) oraz eliminację inwazyjnych gatunków obcych. Celem realizacji zadań jest utrzymanie właściwego stanu ochrony siedlisk przyrodniczych oraz zachowanie ich walorów przyrodniczych zgodnie z obowiązującymi planami ochrony.
Interne KennungPakiet 01
LosLOT-0002
TitelOchrona czynna w rezerwacie przyrody Bagno Mostki
Interne KennungPakiet 02
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: SA.270.3.2.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Justification for the accelerated procedure: art. 138 ust.4 ustawy pzp
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77211400 Tree-cutting services
Additional classification (cpv): 77200000 Forestry services, 77211000 Services incidental to logging, 77231000 Forestry management services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Pakiet 01
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Pakiet 02