600075-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Zabezpečenie mobilnej skartácie registratúrnych záznamov s citlivými údajmi (papierového materiálu) a likvidácie obalového materiálu v objektoch FR SR
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zabezpečenie mobilnej skartácie registratúrnych záznamov s citlivými údajmi (papierového materiálu) a likvidácie obalového materiálu v objektoch FR SR
Beschreibung: Predmetom zákazky je poskytovanie služieb mobilnej skartácie prostredníctvom mobilného skartačného zariadenia priamo v objektoch objednávateľa, vrátane poskytnutia separačných nádob a zabezpečenia vývozu a likvidácie skartovanej dokumentácie, obalového materiálu, ako sú zakladače (šanóny), spisové dosky, kartónové krabice, euroobaly, farebné obaly a pod. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v Súťažných podkladoch, Zväzok III. Opis predmetu zákazky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť č. 1: Zabezpečenie mobilnej skartácie registratúrnych záznamov s citlivými údajmi(papierového materiálu) a likvidácie obalového materiálu v objektoch FR SR - Západ
Los: LOT-0002
Titel: Časť č. 2: Zabezpečenie mobilnej skartácie registratúrnych záznamov s citlivými údajmi (papierového materiálu) a likvidácie obalového materiálu v objektoch FR SR - Stred
Los: LOT-0003
Titel: Časť č. 3: Zabezpečenie mobilnej skartácie registratúrnych záznamov s citlivými údajmi(papierového materiálu) a likvidácie obalového materiálu v objektoch FR SR - Východ