600079-2026 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa leków, w tym płynów infuzyjnych, leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, preparatów do żywienia dojelitowego, środków kontrastowych dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa leków, w tym płynów infuzyjnych, leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, preparatów do żywienia dojelitowego, środków kontrastowych dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej.
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym płynów infuzyjnych, leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, preparatów do żywienia dojelitowego, środków kontrastowych dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej. Zamówienie obejmuje 42 Pakiety (pakiety rozumiane jako części zamówienia), których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy: Pakiet nr 1: Różne leki Pakiet nr 2: Budesonid do nebulizacji Pakiet nr 3: Preparaty żelaza Pakiet nr 4: Albuminy Pakiet nr 5: Immunoglobuliny Pakiet nr 6: Preparaty przeciwzakrzepowe (enzymy) i antidotum Pakiet nr 7: Hemostatyki Pakiet nr 8: Insuliny, glukagon Pakiet nr 9: Hormon agipressin Pakiet nr 10: Różne leki Pakiet nr 11: Paracetamol Pakiet nr 12: Różne leki Pakiet nr 13: Leki do znieczulenia Pakiet nr 14: Różne leki Pakiet nr 15:Różne leki Pakiet nr 16:Leki zawierające w składzie środki psychotropowe, opioidy Pakiet nr 17: Różne leki Pakiet nr 18:Antybiotyki Pakiet nr 19: Remdesivir Pakiet nr 20: Wankomacyna doustna Pakiet nr 21: Leki stosowane w zakażeniach Pakiet nr 22: Różne leki Pakiet nr 23: Różne leki Pakiet nr 24: Różne leki Pakiet nr 25: Heparyny Pakiet nr 26: Różne leki Pakiet nr 27: Różne leki w chorobach układu oddechowgo Pakiet nr 28: Kortykosteroidy Pakiet nr 29: Różne leki w chorobach układu nerwowego Pakiet nr 30: Różne leki w chorobach układu sercowo-naczyniowego oraz leki przeciwzakrzepowe i przeciwkrwotoczne Pakiet nr 31: Różne leki Pakiet nr 32: Leki do użytku zewnętrznego, testy Pakiet nr 33: Różne leki działające na przewód pokarmowy i metabolizm Pakiet nr 34: Różne leki i dodatki do żywienia pozajelitowego Pakiet nr 35: Szczepionki, surowice Pakiet nr 36: Szczepionki Pakiet nr 37: Leki i płyny infuzyjne Pakiet nr 38: Żywienie pozajelitowe i dojelitowe Pakiet nr 39: Preparaty do żywienia dojelitowego, do podania doustnego oraz sprzęt do podaży Pakiet nr 40: Preparaty do żywienia do podania doustnego Pakiet nr 41: Środki kontrastowe Pakiet nr 42: Płyny do dializ Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych – na poszczególne pakiety. W ramach poszczególnych Pakietów Zamawiający wymaga złożenia oferty na pełny zakres przedmiotu zamówienia odnoszący się do danego Pakietu. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” maksymalnie do 24 godz., przy czym: − dostawy na „cito” odbywają się 7 dni w tygodniu niezależnie od godzin pracy apteki, a ze względu na specyfikę tego rodzaju dostaw termin realizacji nie przedłuża się do najbliższego dnia roboczego, − dostawy zwykłe odbywają się w dni robocze w godzinach 7:00 – 14:00. Jeżeli dostawa wypada w dniu wolnym od pracy lub sobotę lub poza godzinami pracy apteki szpitalnej, dostawa nastąpi w pierwszym dniu roboczym po wyznaczonym terminie. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciele Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy. Termin związania ofertą: do dnia 21.09.2026 r.
Vorherige Bekanntmachung371628-2026
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel, 33615100 Insulin, 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, 33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline, 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel, 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel, 33692000 Arzneimittellösungen, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33692800 Dialyselösungen, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0029
TitelPakiet nr 29: Różne leki w chorobach układu nerwowego
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 29: Różne leki w chorobach układu nerwowego, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 29
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
LosLOT-0030
TitelPakiet nr 30: Różne leki w chorobach układu sercowo-naczyniowego oraz leki przeciwzakrzepowe i przeciwkrwotoczne
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 30: Różne leki w chorobach układu sercowo-naczyniowego oraz leki przeciwzakrzepowe i przeciwkrwotoczne , których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 30
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
LosLOT-0031
TitelPakiet nr 31: Różne leki
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 31: Różne leki, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 31
LosLOT-0032
TitelPakiet nr 32: Leki do użytku zewnętrznego, testy
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 32: Leki do użytku zewnętrznego, testy, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 32
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
LosLOT-0033
TitelPakiet nr 33: Różne leki działające na przewód pokarmowy i metabolizm
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 33: Różne leki działające na przewód pokarmowy i metabolizm , których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 33
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
LosLOT-0034
TitelPakiet nr 34: Różne leki i dodatki do żywienia pozajelitowego
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 34: Różne leki i dodatki do żywienia pozajelitowego, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 34
LosLOT-0035
TitelPakiet nr 35: Szczepionki, surowice
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 35: Szczepionki, surowice, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 35
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung
LosLOT-0036
TitelPakiet nr 36: Szczepionki
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 36: Szczepionki, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 36
LosLOT-0037
TitelPakiet nr 37: Leki i płyny infuzyjne
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 37: Leki i płyny infuzyjne, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 37
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
LosLOT-0038
TitelPakiet nr 38: Żywienie pozajelitowe i dojelitowe
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 38: Żywienie pozajelitowe i dojelitowe, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 38
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
LosLOT-0039
TitelPakiet nr 39: Preparaty do żywienia dojelitowego, do podania doustnego oraz sprzęt do podaży
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 39: Preparaty do żywienia dojelitowego, do podania doustnego oraz sprzęt do podaży, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 39
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
LosLOT-0040
TitelPakiet nr 40: Preparaty do żywienia do podania doustnego
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 40: Preparaty do żywienia do podania doustnego, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 40
LosLOT-0041
TitelPakiet nr 41: Środki kontrastowe
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 41: Środki kontrastowe, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 41
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
LosLOT-0042
TitelPakiet nr 42: Płyny do dializ
BeschreibungPrzedmiotem z zamówienia jest dostawa leków, w tym leków przeznaczonych do żywienia pozajelitowego, szczepionek dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w zakresie Pakietu nr 42: Płyny do dializ, których szczegółowy asortyment i ilości zostały określone w Zał. nr 2 do SWZ – formularz asortymentowo-cenowy. Przez dostawę leku Zamawiający rozumie cykliczną dostawę leku w okresie trwania umowy zgodnie z zamówieniami składanymi przez Zamawiającego. Zamawiający będzie dokonywał zamówień leków w formie zamówień planowych oraz tzw. zamówień na „cito” – na ratunek. Dostawy planowe winny być realizowane przez Wykonawcę maksymalnie do 2 dni roboczych (za dni robocze uznaje się dni od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy) od złożenia zamówienia przez Zamawiającego, natomiast dostawy na „cito” – na ratunek maksymalnie do 12 godz. Oferowane leki będące produktami leczniczymi w rozumieniu ustawy z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne winny posiadać aktualne pozwolenie na dopuszczenie do obrotu w rozumieniu Prawa farmaceutycznego. Oferowane preparaty stanowiące żywność specjalnego przeznaczenia medycznego muszą być zgodne z Rozporządzeniem Delegowanym Komisji (UE) 2016/128 z dnia 25 września 2015 r. uzupełniające Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 609/2013 w odniesieniu do szczegółowych wymogów dotyczących składu żywności specjalnego przeznaczenia medycznego oraz informacji na jej temat (jeżeli dotyczy) Oferowane produkty, będące produktami kosmetycznymi w rozumieniu ustawy z dnia 4 października 2018 r. o produktach kosmetycznych (t. j. Dz. U. 2018, poz. 2227) muszą być wprowadzone do obrotu i stosowania na terytorium RP zgodne z obowiązującymi przepisami. (jeżeli dotyczy) Termin ważności zaoferowanych leków nie może być krótszy niż 6 miesięcy, licząc od daty dostarczenia ich Zamawiającemu. Termin ważności Zamawiający rozumie jako termin podany na odpakowaniu liczony od daty produkcji. Zamawiający dopuszcza w wyjątkowych sytuacjach dostarczenie przez Wykonawcę leków o terminie ważności krótszym niż 6 miesięcy, pod warunkiem uzyskania każdorazowo zgody uprawnionego przedstawiciela Zamawiającego. Wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został wskazany w rozdz. II SWZ ust. 1 Przedmiot zamówienia, w Zał. nr 2 do SWZ - formularzu asortymentowo-cenowym oraz w Zał. nr 8 do SWZ - projekcie umowy.
Interne Kennung13/Dz.ZP/380/APT/3/2026 - Pakiet nr 42
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen