2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kybernetická bezpečnost ZZS MSK – Multifaktorová autentizace
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zavedení opatření, která zajistí zvýšení bezpečnosti všech klíčových informačních systémů zadavatele na legislativou požadovanou úroveň, a to zavedením komplexního systému multifaktorové autentizace napříč všemi systémy provozovanými ZZS MSK. Veřejná zakázka zahrnuje pořízení a implementaci systému Multifaktorové autentizace, a to: - zavedení technických prostředků a organizačních opatření pro dosažení multifaktorové autentifikace uživatelů a bezheslového přihlašování (vč. dodávky čipových karet a čteček); - pořízení prostředků pro vzdálené elektronické podepisování spolu s integrací do systému provozovaných ZZS MSK; - pořízení podpory dodaného systému multifaktorové autentizace po dobu neurčitou. Blíže viz ZD.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 30162000 Chipkarten, 72268000 Bereitstellung von Software, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MFA