600128-2026 - Auftragsänderung
Slowenien – Dienstleistungen im juristischen Bereich – Podpora pri izvajanju postopkov za pridobivanje pravice graditi za sanacijo plazov in vzpostavitev sistem monitoringa za območja plazov Stovže, Koroška Bela, Slano Blato, Macesnik, Gradišče in Laze
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podpora pri izvajanju postopkov za pridobivanje pravice graditi za sanacijo plazov in vzpostavitev sistem monitoringa za območja plazov Stovže, Koroška Bela, Slano Blato, Macesnik, Gradišče in Laze
Beschreibung: Predmet naloge je pridobivanje pravice graditi za zemljišča na območji plazov Stovže Slano Blato, Macesnik, Gradišče, Koroška Bela in Laze. Na območjih plazov so predvideni gradbeno sanacijski ukrepi ter vzpostavitev sistema monitoringa. Na zemljiščih, ki so namenjena gradbenim ukrepom je pridobivanje pravice graditi v obliki odkupa ali stavbne pravice ali služnosti. Na zemljiščih, ki so namenjena vzpostavitvi sistema monitoringa je potrebno pridobiti soglasje lastnikov.
Interne Kennung: 430-4/2025-2560
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 550717