600153-2026 - Ergebnis
Kroatien – Ohrmarken für Tiere – Sredstva za označavanje držanih životinja
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sredstva za označavanje držanih životinja
Beschreibung: Kratak opis predmeta: Sredstva za označavanje držanih životinja, a sve sukladno tehničkoj specifikaciji za svaku grupu posebno, kriterijima za svaku grupu posebno i Troškovniku za svaku grupu posebno, a koji se nalaze u prilogu i sastavni su dio ove dokumentacije.
Interne Kennung: 22/2026/VV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03340000 Ohrmarken für Tiere
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GRUPA 1 - Sredstva za označavanje goveda
Beschreibung: GRUPA 1 - Sredstva za označavanje goveda, a sve sukladno tehničkoj specifikaciji, kriterijima i Troškovniku, a koji se nalaze u prilogu i sastavni su dio ove dokumentacije.
Interne Kennung: 22/2026/VV-1
Los: LOT-0002
Titel: GRUPA 2 - Sredstva za označavanje ovaca i koza
Beschreibung: GRUPA 2 - Sredstva za označavanje ovaca i koza, a sve sukladno tehničkoj specifikaciji, kriterijima i Troškovniku, a koji se nalaze u prilogu i sastavni su dio ove dokumentacije.
Interne Kennung: 22/2026/VV-2
Los: LOT-0003
Titel: GRUPA 3 - Sredstva za označavanje svinja
Beschreibung: GRUPA 3 - Sredstva za označavanje svinja, a sve sukladno tehničkoj specifikaciji, kriterijima i Troškovniku, a koji se nalaze u prilogu i sastavni su dio ove dokumentacije.
Interne Kennung: 22/2026/VV-3
Los: LOT-0004
Titel: GRUPA 4 - Sredstva za označavanje svinja u provedbi uzgojno selekcijskih mjera
Beschreibung: GRUPA 4 - Sredstva za označavanje svinja u provedbi uzgojno selekcijskih mjera, a sve sukladno tehničkoj specifikaciji, kriterijima i Troškovniku, a koji se nalaze u prilogu i sastavni su dio ove dokumentacije.
Interne Kennung: 22/2026/VV-4
Los: LOT-0005
Titel: GRUPA 5 - Sredstva za označavanje peradi
Beschreibung: GRUPA 5 - Sredstva za označavanje peradi, a sve sukladno tehničkoj specifikaciji, kriterijima i Troškovniku, a koji se nalaze u prilogu i sastavni su dio ove dokumentacije.
Interne Kennung: 22/2026/VV-5