600164-2026 - Auftragsänderung
Ungarn – Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen – CT készülékek beszerzése eü. intézmények részére 1
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: CT készülékek beszerzése eü. intézmények részére 1
Beschreibung: Keretszerződés megkötése a Vas Vármegyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórház, a Somogy Vármegyei Kaposi Mór Oktató Kórház, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház, a Békés Vármegyei Központi Kórház, a Semmelweis Egyetem, a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház, a Budapesti Uzsoki Utcai Kórház, a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház, a Kistarcsai Flór Ferenc Kórház, a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet, valamint a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház részére képalkotó diagnosztikai eszközök termékkörben a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. 1. rész: „CT készülék beszerzése a Vas Vármegyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórház részére” Keretszerződés megkötése a Vas Vármegyei Markusovszky Egyetemi Oktatókórház részére 1 db CT készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 2. rész: „CT készülék beszerzése a Somogy Vármegyei Kaposi Mór Oktató Kórház részére” Keretszerződés megkötése a Somogy Vármegyei Kaposi Mór Oktató Kórház részére 1 db CT készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 3. rész: „CT készülék beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház részére” Keretszerződés megkötése a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Oktatókórház részére 1 db CT készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 4. rész: „CT készülék beszerzése a Békés Vármegyei Központi Kórház részére” Keretszerződés megkötése a Békés Vármegyei Központi Kórház részére 1 db CT készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 5. rész: „CT készülék beszerzése a Semmelweis Egyetem részére” Keretszerződés megkötése a Semmelweis Egyetem részére 1 db CT készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 6. rész: „CT készülék beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére I.” Keretszerződés megkötése a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 1 db CT készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 7. rész: „CT készülék beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére II.” Keretszerződés megkötése a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház részére 1 db CT készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 8. rész: „CT készülék beszerzése a Budapesti Uzsoki Utcai Kórház részére” Keretszerződés megkötése a Budapesti Uzsoki Utcai Kórház részére 1 db CT készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 9. rész: „CT készülék beszerzése a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház részére” Keretszerződés megkötése a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház részére 1 db CT készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 10. rész: „CT készülék beszerzése a Kistarcsai Flór Ferenc Kórház részére” Keretszerződés megkötése a Kistarcsai Flór Ferenc Kórház részére 1 db CT készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 11. rész: „CT készülék beszerzése a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet részére” Keretszerződés megkötése a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet részére 1 db CT készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak. 12. rész: „CT készülék beszerzése a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház részére” Keretszerződés megkötése a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház részére 1 db CT készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak.
Interne Kennung: EKR000825092021
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Jász-Nagykun-Szolnok Vm Hetényi Géza Kórház
Beschreibung: Keretszerződés megkötése a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet részére 1 db CT készülék szállítására a Közbeszerzési Dokumentum részét képező Műszaki leírásban és Keretszerződés tervezetben részletesen meghatározottak szerint. A vonatkozó információk részletesen az egyéb közbeszerzési dokumentumokban találhatóak.
Interne Kennung: EKR000825092021/11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33115100 CT-Scanner