600172-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht – „OCHRONA CZYNNA ZBIOROWISK KSEROTERMICZNYCH I PIELĘGNACJA SADÓW W OJCOWSKIM PARKU NARODOWYM W LATACH 2025-2028”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„OCHRONA CZYNNA ZBIOROWISK KSEROTERMICZNYCH I PIELĘGNACJA SADÓW W OJCOWSKIM PARKU NARODOWYM W LATACH 2025-2028”
BeschreibungPrzedmiotowe zamówienie jest współfinansowane ze środków: Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko nr działania „FENX.01.05. Ochrona przyrody i rozwój zielonej infrastruktury” w ramach projektu nr FENX.01.05-IW.01-0003/24 pn.: „Ochrona czynna subkontynentalnych zarośli okołopannońskich, murawkserotermicznych i naskalnych w Ojcowskim Parku Narodowym, utworzenie siedlisk zastępczych dla zagrożonych gatunków flory w formie ogrodu, w tym przywrócenie wymarłych, cennych elementów szaty roślinnej oraz utrzymanie różnorodności biologicznej Parku przez zachowanie starych sadów”
Vorherige Bekanntmachung402878-2025
Interne KennungDOP.261.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 77314000 Grundstückspflege
5. Los
LosLOT-0001
TitelOchrona czynna muraw kserotermicznych, naskalnych oraz zarośli z wisienką stepową (usuwanie nalotów, drzew, odrośli drzew i krzewów, koszenie i wywóz biomasy) w latach 2025-2028
BeschreibungZadania częściowe nr 1 obejmuje realizację zabiegów ochronnych w zbiorowiskach kserotermicznych w latach 2025-2028 w 35 ostojach o sumarycznej powierzchni 18,00 ha. Prace polegają na usuwaniu odrośli drzew i krzewów i wykaszaniu runi murawy ze zgrabieniem i wywozem biomasy. Prace wykonywane są każdego obowiązywania umowy, tj. od 2025 r. do 2028 r. włącznie, w terminach od 1 lipca do 15 listopada.
Interne Kennung1.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77314000 Grundstückspflege
Menge1 Stück
LosLOT-0002
TitelOchrona różnorodności biologicznej ekosystemów Ojcowskiego Parku Narodowego przez pielęgnację starych sadów w latach 2025-2028
BeschreibungZadania częściowe nr 2 obejmuje pielęgnację starych sadów w Ojcowskim Parku Narodowym w latach 2025-2028 w 6 powierzchniach o sumarycznej powierzchni 2,34 ha. Prace polegają na trzykrotnym w ciągu roku wykoszeniu sadów wraz ze zgrabieniem i wywiezieniem biomasy. Prace wykonywane są każdego obowiązywania umowy, tj. od 2025 r. do 2028 r. włącznie, w terminach od 15 maja do 15 listopada
Interne Kennung2.