See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opracowanie zamiennej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ul. Kabackiej w gminie Konstancin-Jeziorna II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie zamiennej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ul. Kabackiej w gminie Konstancin-Jeziorna wraz z uzyskaniem decyzji o zmianie zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRID).
Vorherige Bekanntmachung: 414893-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Opracowanie zamiennej wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy ul. Kabackiej w gminie Konstancin-Jeziorna wraz z uzyskaniem decyzji o zmianie zezwolenia na realizację inwestycji drogowej (ZRID).
Interne Kennung: RZP.271.30.2026