600175-2026 - Ergebnis
Tschechien – Systemwartung – Zajištění provozu a servisu meteostanic CrossMet a Vaisala
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění provozu a servisu meteostanic CrossMet a Vaisala
BeschreibungPředmětem zakázky je komplexní zajištění provozu meteostanic typu CrossMet a Vaisala, přenosu validních dat do centrálního systému MIS, poskytování služeb dohledu nad správnou funkcí zařízení a zajištění pravidelného a poruchového servisu a oprav těchto zařízení včetně příslušenství.
Vorherige Bekanntmachung748571-2023
Interne Kennung01CS-000377
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324100 Systemwartung
5. Los
LosLOT-0001