2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług zdrowotnych w okresie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r., zgodnie z postanowieniami SWZ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest świadczenie usług zdrowotnych w okresie 24 miesięcy od dnia zawarcia umowy, nie wcześniej niż od dnia 01.01.2026 r., w zakresie obejmującym następujące usługi: 1) Świadczenie usług w zakresie zapewnienia opieki medycznej na terenie zakładu oraz udzielanie zabezpieczenia medycznego w ramach Medycznej Służby Ratownictwa Górniczego dla osób wykonujących czynności na terenie Zamawiającego. 2) Przeprowadzanie testów sprawności fizycznej i wydolności dla kandydatów do przyjęcia do pracy. Przy czym, miejscem Wykonywania tej usługi ma być punkt zlokalizowany w obrębie do 20 km od siedziby Zamawiającego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ Opis Przedmiotu Zamówienia. 3. Przedmiotowe zamówienie jest zamówieniem sektorowym w rozumieniu art. 7 pkt 35) ustawy Pzp.
Interne Kennung: 4443/HZP/MWI/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0006