600200-2026 - Wettbewerb
Polen – Computerserver – Wzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej ZWIK Andrychów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWzmocnienie cyberbezpieczeństwa infrastruktury wodociągowej ZWIK Andrychów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadań obejmująca dostawę infrastruktury sprzętowo-programowej. Postępowanie jest podzielone na 3 części: a) Część 1. Dostawa sprzętu i oprogramowania IT b) Część 2. Dostawa sprzętu i oprogramowania OT c) Część 3. Systemy zasilania gwarantowanego i awaryjnego 2. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą spełniać wymogi normy Energy Star lub równoważnej (zgodnie z kryteriami DNSH dla inwestycji cyfrowych). 3. Sprzęt musi być fabrycznie nowy i wolny od substancji z listy REACH/RoHS. 4. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w załączniku nr 1 do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne Kennung2/CW/0134
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa sprzętu i oprogramowania IT
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania IT. 2. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą spełniać wymogi normy Energy Star lub równoważnej (zgodnie z kryteriami DNSH dla inwestycji cyfrowych). 3. Sprzęt musi być fabrycznie nowy i wolny od substancji z listy REACH/RoHS. 4. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w załączniku nr 1 do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne Kennungczęść 1
LosLOT-0002
TitelDostawa sprzętu i oprogramowania OT
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu i oprogramowania OT. 2. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą spełniać wymogi normy Energy Star lub równoważnej (zgodnie z kryteriami DNSH dla inwestycji cyfrowych). 3. Sprzęt musi być fabrycznie nowy i wolny od substancji z listy REACH/RoHS. 4. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w załączniku nr 1 do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne Kennungczęść 2
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
LosLOT-0003
TitelDostawa systemów zasilania gwarantowanego i awaryjnego.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa systemów zasilania gwarantowanego i awaryjnego. 2. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą spełniać wymogi normy Energy Star lub równoważnej (zgodnie z kryteriami DNSH dla inwestycji cyfrowych). 3. Sprzęt musi być fabrycznie nowy i wolny od substancji z listy REACH/RoHS. 4. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) zawarty jest w załączniku nr 1 do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne Kennungczęść 3
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen