2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup noszy elektrycznych dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie- postępowanie powtórzone
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 4 szt. fabrycznie nowych, nieużywanych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2026 r., wolnych od wad fizycznych i prawnych, nie służących jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych noszy elektrycznych bariatrycznych - 2 szt. - część 1 oraz noszy elektrycznych - 2 szt - część 2 według specyfikacji określonej w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. 3.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki: 3.1.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (zw. dalej, „SOPZ”) dla części 1 i części 2 tj. Formularz parametrów wymaganych (specyfikacja techniczna załącznik nr 3) stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach) 3.2.Załącznik nr 4 pn. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami dla części 1,części 2, c (dostępne w oddzielnych plikach).
Interne Kennung: 0.WSPR-DT/3113/16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający powołuje się na pilną potrzebę udzielenia zamówienia publicznego, uzasadniającą skrócenie terminu składania ofert. Pilność ta wynika z bezpośredniego i ścisłego związku z zakończonym i rozstrzygniętym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę fabrycznie nowych ambulansów.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192160 Tragbahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Zakup 2 szt. noszy elektrycznych bariatrycznych
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. 2. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 4 szt. fabrycznie nowych (Część 1 - 2 szt. nosze elektryczne bariatryczne) , nieużywanych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2026 r., wolnych od wad fizycznych i prawnych, nie służących jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych noszy elektrycznych według specyfikacji określonej w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki: 3.1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (zw. dalej, „SOPZ”) dla części 1 i części 2 tj. Formularz parametrów wymaganych (specyfikacja techniczna załącznik nr 3) stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach) 3.2. Załącznik nr 4 pn. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami dla części 1,części 2 (dostępne w oddzielnych plikach).
Interne Kennung: 1.WSPR-DT/3113/16/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 PZP: Dla części 1: zakres zamówienia objętego opcją: Zamawiający zamierza skorzystać z opcji rozszerzając pierwotne ( gwarantowane) zamówienie na 2 szt. noszy elektrycznych bariatrycznych o dodatkowe maksymalnie 2 szt. noszy elektrycznych bariatrycznych zgodnie z SOPZ dla części 1 i warunkach finansowych wynikających ze złożonej oferty Wykonawcy tj. cena jednostkowa noszy elektrycznych dostarczonych w ramach opcji będzie taka sama jak za nosze elektryczne bariatryczne objęte zamówieniem podstawowym; okoliczności, w jakich może dojść do skorzystania z opcji : Zamawiający zamierza skorzystać z opcji w przypadku, gdy będzie posiadał środki na zwiększenie zakresu zamówienia. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. warunek uruchomienia prawa opcji : Zakup noszy elektrycznych na podstawie prawa opcji, o którym mowa powyżej zostanie dokonany wyłącznie w przypadku skorzystania przez Zamawiającego, w terminie do 60 dni licząc od dnia zawarcia umowy pisemnego oświadczenia określającego skorzystanie z prawa opcji. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji nie może być dłuższy niż 7 dni roboczych od dnia przesłania zawiadomienia do Wykonawcy.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Zakup 2 szt. noszy elektrycznych
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części. 2. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 4 szt. fabrycznie nowych (Część 2 - 2 szt. nosze elektryczne ) , nieużywanych, wyprodukowanych nie wcześniej niż w 2026 r., wolnych od wad fizycznych i prawnych, nie służących jako przedmiot używany do celów demonstracyjnych noszy elektrycznych według specyfikacji określonej w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące załączniki: 3.1. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (zw. dalej, „SOPZ”) dla części 1 i części 2 tj. Formularz parametrów wymaganych (specyfikacja techniczna załącznik nr 3) stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji (dostępne w oddzielnych plikach) 3.2. Załącznik nr 4 pn. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami dla części 1,części 2 (dostępne w oddzielnych plikach).
Interne Kennung: 2.WSPR-DT/3113/16/2026
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z opcji, o której mowa w art. 441 PZP: Dla części 2: zakres zamówienia objętego opcją: Zamawiający zamierza skorzystać z opcji rozszerzając pierwotne ( gwarantowane) zamówienie na 2 szt. noszy elektrycznych o dodatkowe maksymalnie 2 szt. noszy elektrycznych zgodnie z SOPZ dla części 2 i warunkach finansowych wynikających ze złożonej oferty Wykonawcy tj. cena jednostkowa noszy elektrycznych dostarczonych w ramach opcji będzie taka sama jak za nosze elektryczne objęte zamówieniem podstawowym; okoliczności, w jakich może dojść do skorzystania z opcji : Zamawiający zamierza skorzystać z opcji w przypadku, gdy będzie posiadał środki na zwiększenie zakresu zamówienia. Zamówienie realizowane w ramach opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. warunek uruchomienia prawa opcji : Zakup noszy elektrycznych bariatrycznych na podstawie prawa opcji, o którym mowa powyżej zostanie dokonany wyłącznie w przypadku skorzystania przez Zamawiającego, w terminie do 60 dni licząc od dnia zawarcia umowy pisemnego oświadczenia określającego skorzystanie z prawa opcji. Termin wykonania zamówienia objętego prawem opcji nie może być dłuższy niż 7 dni roboczych od dnia przesłania zawiadomienia do Wykonawcy.