2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrachtwagens met vuilniswagenopbouw t.b.v. inzameling bedrijfsafval
Beschreibung: Vrachtwagens t.b.v. inzameling bedrijfsafval 6 vrachtwagens
Interne Kennung: BV250196/EG/jva
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie de aanbestedingsleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144512 Müllverdichtungsfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vrachtwagens t.b.v. inzameling bedrijfsafval
Beschreibung: Vrachtwagens met vuilniswagenopbouw t.b.v. inzamelen bedrijfsafval. 6
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Afhankelijk van de ontwikkelingen in de dienstverlening, kan het zijn dat een enkel voertuig meer of minder in opdracht gegeven wordt.