2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce trafostanic a rozvoden VN/NN D1 a D4 v areálu VUT PPV
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou stavební práce, dodávky a služby spočívající v generální rekonstrukci stávajících D1 a D4 a dodávce nové technologie VN a NN včetně transformátorů pro zabezpečení distribuce elektrické energie areálu VUT Pod Palackého vrchem (PPV). Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, která je k dispozici zde: https://tenderarena.cz/dodavatel/zakazka/789876 ID: 3168
Interne Kennung: 3168/743/2026/MV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214300 Bauarbeiten für Hochschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232221 Umspann-Unterstation, 31100000 Elektrische Motoren, Generatoren und Transformatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rekonstrukce trafostanic a rozvoden vn/nn D1 a D4 v areálu VUT PPV
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou stavební práce, dodávky a služby spočívající v generální rekonstrukci stávajících objektů D1 a D4 a dodávce nové technologie VN a NN včetně transformátorů pro zabezpečení distribuce elektrické energie areálu VUT Pod Palackého vrchem (PPV).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45232221 Umspann-Unterstation
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku. Podmínky pro tyto změny jsou vymezeny v obchodních a jiných smluvních podmínkách.