See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego im. A. Falkiewicza we Wrocławiu
Vorherige Bekanntmachung: 477905-2025
Interne Kennung: ZP/PN/15/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - Przyrządy do endoskopii, endochirurgii 5
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.5 do SWZ
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 7 - Urządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwi
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.7 do SWZ
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Los: LOT-0014
Titel: Część 12 - Przyrządy do anestezji i resuscytacji 12
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.12 do SWZ
Interne Kennung: Część 12
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0017
Titel: Część 21 - Medyczna aparatura oddechowa (akcesoria) 21
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.20 do SWZ
Interne Kennung: Część 21
Haupteinstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Los: LOT-0022
Titel: Część 27 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych 27
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.27 do SWZ
Interne Kennung: Część 27
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
Los: LOT-0023
Titel: Część 28 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych 28
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.28 do SWZ
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0024
Titel: Część 31 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych 31
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.31 do SWZ
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0027
Titel: Część 35 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych 35
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.35 do SWZ
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0028
Titel: Część 36 - Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych 36
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.36 do SWZ
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0033
Titel: Część 42 - Materiały medyczne 42
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.42 do SWZ
Interne Kennung: Część 42
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0034
Titel: Część 47 - Materiały medyczne 47
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.47 do SWZ
Interne Kennung: Część 47
Los: LOT-0035
Titel: Część 48 - Materiały medyczne 48
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.48 do SWZ
Interne Kennung: Część 48
Los: LOT-0036
Titel: Część 54 - Materiały medyczne 54
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2.54 do SWZ
Interne Kennung: Część 54