See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren, plaatsen en onderhouden van fitnesstoestellen en klein sportmateriaal
Beschreibung: De opdracht omvat een raamcontract voor het leveren en plaatsen gedurende een periode van 4 jaar en het onderhouden gedurende een periode van 10 jaar van fitnesstoestellen en klein sportmateriaal voor de brandweerzone Vlaams-Brabant West. De opdracht is onderverdeeld in 8 percelen : - Perceel 1: Leveren, plaatsen en onderhouden van krachttoestellen - Perceel 2: Leveren, plaatsen en onderhouden van spinningfietsen - Perceel 3: Leveren, plaatsen en onderhouden van hometrainers - Perceel 4: Leveren, plaatsen en onderhouden van loopbanden - Perceel 5: Leveren, plaatsen en onderhouden van roeimachines - Perceel 6: Leveren, plaatsen en onderhouden van skii ergometers - Perceel 7: Leveren, plaatsen en onderhouden van crosstrainers - Perceel 8: Leveren, plaatsen en onderhouden van klein fitnessmateriaal. De leveringen en de uitvoering van de diensten dienen te gebeuren op onderstaande adressen: - Asse: Asphaltcosite nr. 110, 1730 Asse - Dilbeek: Oudesmidsestraat nr. 38A, 1700 Dilbeek - Halle: Vanhamstraat nr. 1, 1501 Halle - Lennik: Assesteenweg nr. 244, 1750 Lennik - Londerzeel: Brandweerplein nr. 1, 1840 Londerzeel, na verhuis in 2027 Arduinstraat nr. 70, 1840 Londerzeel - Opwijk: Heiveld nr. 13a, 1745 Opwijk - Tollembeek: Hernestraat nr.51, 1570 Tollembeek- Vilvoorde: Koning Boudewijnlaan nr. 30, 1800 Vilvoorde - Zaventem: Leuvenstesteenweg nr. 550, 1930 Zaventem - Zonehuis: Laan I nr. 57, 1770 Liedekerke
Interne Kennung: PPP13U-212/6034/2026\003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37440000 Fitnessgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Krachttoestellen
Beschreibung: Dit perceel omvat het leveren en plaatsen van krachttoestellen, alsook het onderhoud ervan gedurende een periode van 10 jaar te rekenen vanaf de datum van de voorlopige oplevering.
Interne Kennung: 2026\003_1
Los: LOT-0002
Titel: Spinningfietsen
Beschreibung: Dit perceel omvat het leveren en plaatsen van spinningfietsen, alsook het onderhoud ervan gedurende een periode van 10 jaar te rekenen vanaf de datum van de voorlopige oplevering.
Interne Kennung: 2026\003_2
Los: LOT-0003
Titel: Hometrainers
Beschreibung: Dit perceel omvat het leveren en plaatsen van hometrainers, alsook het onderhoud ervan gedurende een periode van 10 jaar te rekenen vanaf de datum van de voorlopige oplevering.
Interne Kennung: 2026\003_3
Los: LOT-0004
Titel: Loopbanden
Beschreibung: Dit perceel omvat het leveren en plaatsen van loopbanden, alsook het onderhoud ervan gedurende een periode van 10 jaar te rekenen vanaf de datum van de voorlopige oplevering.
Interne Kennung: 2026\003_4
Los: LOT-0005
Titel: Roeimachines
Beschreibung: Dit perceel omvat het leveren en plaatsen van roeimachines, alsook het onderhoud ervan gedurende een periode van 10 jaar te rekenen vanaf de datum van de voorlopige oplevering.
Interne Kennung: 2026\003_5
Los: LOT-0006
Titel: Skii Ergometers
Beschreibung: Dit perceel omvat het leveren en plaatsen van skii ergometers, alsook het onderhoud ervan gedurende een periode van 10 jaar te rekenen vanaf de datum van de voorlopige oplevering.
Interne Kennung: 2026\003_6
Los: LOT-0007
Titel: Crosstrainers
Beschreibung: Dit perceel omvat het leveren en plaatsen van crosstrainers, alsook het onderhoud ervan gedurende een periode van 10 jaar te rekenen vanaf de datum van de voorlopige oplevering.
Interne Kennung: 2026\003_7
Los: LOT-0008
Titel: Klein fitnessmateriaal
Beschreibung: Dit perceel omvat het leveren van divers klein fitnessmateriaal
Interne Kennung: 2026\003_8
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: PPP13U-212/6034/2026\003
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 37440000 Fitness equipments
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Krachttoestellen
Internal identifier: 2026\003_1
Lot: LOT-0002
Title: Spinningfietsen
Internal identifier: 2026\003_2
Lot: LOT-0003
Title: Hometrainers
Internal identifier: 2026\003_3
Lot: LOT-0004
Title: Loopbanden
Internal identifier: 2026\003_4
Lot: LOT-0005
Title: Roeimachines
Internal identifier: 2026\003_5
Lot: LOT-0006
Title: Skii Ergometers
Internal identifier: 2026\003_6
Lot: LOT-0007
Title: Crosstrainers
Internal identifier: 2026\003_7
Lot: LOT-0008
Title: Klein fitnessmateriaal
Internal identifier: 2026\003_8