See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury składowania danych (SIP)
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) W ramach części 1 - Dostawa dysków do Macierzy - zgodnie z wymaganiami zamieszczonymi w załączniku numer 1 do umowy 2) w ramach części 2 - Dostawa dwóch serwerów stelażowych zgodnych z wymaganiami zamieszczonymi w załączniku numer 2 do umowy.
Interne Kennung: CUI-ZZ.3201.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa dysków do Macierzy
Beschreibung: W ramach części 1 - Dostawa dysków do Macierzy - zgodnie z wymaganiami zamieszczonymi w załączniku numer 1 do umowy
Interne Kennung: część 1 - Dostawa dysków do Macierzy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa dwóch serwerów stelażowych
Beschreibung: w ramach części 2 - Dostawa dwóch serwerów stelażowych zgodnych z wymaganiami zamieszczonymi w załączniku numer 2 do umowy
Interne Kennung: część 2 - Dostawa dwóch serwerów stelażowych