2. Verfahren
Verfahren
Titel: Accountantsdienstverlening
Beschreibung: De initiële overeenkomst met de huidige accountant loopt na de controle van het boekjaar 2026 af. Voor de controlewerkzaamheden vanaf het boekjaar 2027 wil de Aanbestedende dienst een nieuwe overeenkomst afsluiten. Bij verlenging worden de daaropvolgende controlejaren aan de opdracht toegevoegd. 1.600.000 is de maximaal geraamde opdrachtwaarde
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79212500 Buchhaltungsprüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1