2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Złoty Potok w roku 2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz turystycznego zagospodarowania i użytkowania ubocznego lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złoty Potok w roku 2027.
Interne Kennung: S.270.15.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75251120 Waldbrandbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I – Leśnictwa: Zielona Góra,Stawki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz turystycznego zagospodarowania i użytkowania ubocznego lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złoty Potok w roku 2027. Szczegółowy zakres zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet I – Leśnictwa: Zielona Góra,Stawki
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung, 77210000 Holzgewinnung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W stosunku do Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy.. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - Leśnictwa: Kręciwilk, Dębowiec
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2026 r. poz. 663 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, pozyskania i zrywki drewna oraz turystycznego zagospodarowania i użytkowania ubocznego lasu, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złoty Potok w roku 2026. Szczegółowy zakres zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet II - Leśnictwa: Kręciwilk, Dębowiec
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - Leśnictwa: Poraj, Siedlec, Żarki
Interne Kennung: Pakiet III - Leśnictwa: Poraj, Siedlec, Żarki
Beschreibung der Optionen: W stosunku do Pakietu Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 30 % Wartości Przedmiotu Umowy. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty.
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - Leśnictwa: Julianka, Dziadówki, Konstantynów,
Interne Kennung: Pakiet IV - Leśnictwa: Julianka, Dziadówki, Konstantynów,
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - Leśnictwa: Dąbrowa, Zrębice
Interne Kennung: Pakiet V - Leśnictwa: Dąbrowa, Zrębice
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet VI – Ochrona przeciwpożarowa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej do wykonania na terenie Nadleśnictwa Złoty Potok w roku 2027. Szczegółowy zakres zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet VI – Ochrona przeciwpożarowa
Haupteinstufung (cpv): 75251120 Waldbrandbekämpfung