600290-2025 - Wettbewerb
Polen – Büroreinigung – Świadczenie usługi sprzątania, utrzymania czystości i porządku wraz z zapewnieniem i dostarczeniem artykułów sanitarno-higienicznych oraz świadczenie czynności związanych z obsługą wydarzeń.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi sprzątania, utrzymania czystości i porządku wraz z zapewnieniem i dostarczeniem artykułów sanitarno-higienicznych oraz świadczenie czynności związanych z obsługą wydarzeń.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi sprzątania, utrzymania czystości i porządku wraz z zapewnieniem i dostarczeniem artykułów sanitarno-higienicznych oraz świadczenie czynności związanych z obsługą wydarzeń.
Interne Kennung12.2025.ZAM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, przewiduje zastosowania prawa opcji (zamówienie niegwarantowane). Prawem opcji jest sprzątanie i utrzymanie czystości w pomieszczeniach CUPT o łącznej powierzchni ok. 4.355 m², oraz obsługa wydarzeń (spotkania lub konferencje) organizowanych w salach konferencyjnych w siedzibie CUPT, zgodnie z OPZ. Maksymalny okres na jaki Zamawiający może zlecić Wykonawcy świadczenie usługi w ramach prawa opcji (zakres prawa opcji) wynosi 12miesięcy. Skorzystanie z prawa opcji nastąpi nie później niż na 30 dni przed zakończeniem realizacji przedmiotu Umowy. Szczegóły dotyczące prawa opcji znajdują się w § 1a PPU.