2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wraz z montażem urządzeń dla Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Wodnej w Tarnowskich Górach – dyfuzorów napowietrzających dla dwóch reaktorów biologicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca swym zakresem demontaż starych urządzeń, dostawę i montaż wraz z uruchomieniem dyfuzorów napowietrzających dla dwóch reaktorów biologicznych na Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Wodnej w Tarnowskich Górach. W ramach realizacji zadania Wykonawca dokonana demontażu obecnie pracujących elementów systemu napowietrzania, tj. dyfuzorów, przewodów, rurociągów doprowadzających powietrze wraz z zaworami kulowymi oraz pełnej armatury montażowej (np. złączki, opaski, itp.). Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tarnowskich Górach (zwane dalej Operatorem) dokona wyczyszczenia reaktorów biologicznych i zutylizuje odpady. Zadanie to zostanie wykonane przez Operatora w dwóch etapach, pierwszy reaktor nie później niż do dnia 4 maja 2026 r., natomiast drugi reaktor nie później niż do dnia 20 lipca 2026 r. Utylizacją odpadów powstałych podczas prac, w imieniu Zamawiającego, zajmie się Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji – operator urządzeń na Centralnej Oczyszczalni Ścieków. Zamawiający poinformuje Wykonawcę o możliwości rozpoczęcia prac na terenie oczyszczalni po wykonaniu odpowiedniego etapu prac związanych z usunięciem odpadów z reaktora, przy czym rozpoczęcie prac w odniesieniu do pierwszego reaktora, będzie mogło nastąpić bez wpływu na termin wykonania niniejszej umowy, nie później niż do 20 maja 2026 r. Rozpoczęcie prac w odniesieniu do drugiego reaktora, będzie mogło nastąpić bez wpływu na termin wykonania niniejszej umowy, nie później niż do 5 sierpnia 2026 r. Z uwagi na fakt, że nowe urządzenia muszą być kompatybilne z istniejącymi urządzeniami oraz armaturą montażową, przed złożeniem oferty zalecane jest przeprowadzenie wizji lokalnej. W tym celu należy skontaktować się z Centralną Oczyszczalnią Ścieków przy ul. Wodnej w Tarnowskich Górach – pani Katarzyna Chlebosz, telefon 695 201 899 lub pod numerem +48 32 390 54 67. Wykonawca winien być ubezpieczony od prowadzonej działalności, gdyż odpowiada za wszelkie uszkodzenia urządzeń zarówno w trakcie transportu jak i podczas montażu urządzenia. Szczegółowy zakres zamówienia zawierają załączniki do SWZ tj.: a) opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 6 do SWZ, b) projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy – Załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 127458-2026
Interne Kennung: BZP.271.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42996000 Maschinen zur Reinigung von Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42996600 Ausrüstungen für Sauerstoffanreicherung
5. Los
Los: LOT-0001