See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skaitmeninio dvynio programinės įrangos ir integravimo pirkimas (atviras supaprastintas)
Beschreibung: Skaitmeninio dvynio programinės įrangos ir integravimo pirkimas
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48100000 Branchenspezifisches Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0