2. Verfahren
Verfahren
Titel: Skladový a pokladní systém a e-shop Zoo Praha 2026
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka systému pro skladovou evidenci a prodej zboží a služeb, vývoj a dodávka systému pro prodej zboží přes internet včetně rezervačního systému pro prodej služeb a dodávka souvisejících služeb.
Interne Kennung: VZ.26.025.VP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje v případě odstoupení zadavatele od Smlouvy změnu dodavatele v průběhu plnění.