60031-2026 - Wettbewerb
Belgien – T-Shirts und Hemden – Raamovereenkomst voor het leveren van sportkledij en ander bedrukt textiel aan de onderwijsinstellingen van KOBeL VZW
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst voor het leveren van sportkledij en ander bedrukt textiel aan de onderwijsinstellingen van KOBeL VZW
BeschreibungRaamovereenkomst voor het leveren van sportkledij (T-shirts, polo's, shorts, joggings, leggings, sweaters, trainingsbroeken en -vesten) en ander bedrukt textiel
Interne KennungKOBeL_2026_L_sportkledij_01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18330000 T-Shirts und Hemden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18412000 Sportkleidung
5. Los
LosLOT-0001
TitelKOBeL_2026_L_sportkledij_01 - 1
BeschreibungSportkledij en promotiekledij voor Spectrumcollege, basis textielstukken
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelKOBeL_2026_L_sportkledij_01 - 2
BeschreibungSportkledij voor lager onderwijs: duurzame textielstukken met specifieke afwerking
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelKOBeL_2026_L_sportkledij_01 - 3
BeschreibungSportkledij en promotiekledij voor lager onderwijs: basis textielstukken
Interne Kennung3