2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZ0249187: Likvidace nebezpečného odpadu ONP pro rok 2027+
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb souvisejících se svozem a likvidací nebezpečného odpadu, včetně plnění zákonných administrativních povinností vyplývajících ze zákona o odpadech a souvisejících s přebíráním a likvidováním nebezpečného odpadu. Předmětem zakázky bude pravidelné přebírání nebezpečných odpadů vyjmenovaných v Příloze č. 1 zadávací dokumentace od objednatele. Jedná se o odpady s kódy dle vyhlášky č. 8/2021 Sb., o Katalogu odpadů a posuzování vlastností odpadů (Katalog odpadů), jak jsou specifikovány v příloze č. 1 této smlouvy (dále jen „odpad“ či „odpady“). Dodavatel odpady převezme od zadavatele a zajistí jejich řádnou a včasnou likvidaci v souladu se všemi platnými právními předpisy. Druhy a předpokládané množství odpadů jsou uvedeny v tabulce přehledu odpadů. Součástí předmětu veřejné zakázky je rovněž zajištění vedení potřebné evidence v souladu s platnou legislativou a pravidelného předávání evidence převzatého nebezpečného odpadu zadavateli ve formě a četnosti v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech. Dodavatel bude služby v rámci veřejné zakázky provádět v souladu se všemi souvisejícími právními předpisy, zejména v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech, zákonem č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě a Evropskou dohodou o mezinárodní silniční přepravě nebezpečných věcí (ADR).
Interne Kennung: 16/2026/OVZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
600319-2026 - Competition
Czechia – Refuse and waste related services – VZ0249187: Likvidace nebezpečného odpadu ONP pro rok 2027+
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier16/2026/OVZ
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
LotLOT-0001