2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výběr systému CDE a pořízení a implementace CAFM systému
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytnutí komplexních služeb v oblasti informačních technologií spočívajících zejména v dodávce, implementaci, integraci, provozu a rozvoji informačních systémů typu CDE (Common Data Environment) a CAFM (Computer-Aided Facility Management) pro potřeby zadavatele.
Interne Kennung: P26V00001037
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postup dle Hlava IV ZZVZ pro jednací řízení s uveřejněním. Postup dle zadávací dokumentace: 1/ Podání žádosti o účast dodavatele a posouzení kvalifikace: - Dodavatelé podávají nejprve žádosti o účast způsobem dle čl. 11 této výzvy. - Po uplynutí lhůty pro podání žádostí o účast posoudí zadavatel v souladu s § 61 odst. 5 ZZVZ soulad kvalifikace účastníků zadávacího řízení. - Zadavatel vyloučí z účasti v zadávacím řízení ty účastníky, kteří neprokázali splnění kvalifikace. - K podání předběžných nabídek zadavatel vyzve pouze účastníky, kteří podali žádost o účast a nebyli ze zadávacího řízení vyloučeni. Výzva k podání předběžných nabídek bude obsahovat náležitosti stanovené v příloze č. 6 k ZZVZ. 2/ Podání předběžných nabídek a jednání o předběžných nabídkách - Předběžnou nabídku může podat pouze účastník zadávacího řízení, který k tomu byl zadavatelem vyzván. Vyzvaní účastníci nemohou podat společnou předběžnou nabídku. - Zadavatel si v souladu s § 61 odst. 9 ZZVZ vyhrazuje právo s účastníky jednat o předběžných nabídkách. - Předmětem jednání mohou být všechny podmínky plnění obsažené v předběžných nabídkách účastníků, vyjma minimálních technických podmínek vymezených zadavatelem ve smyslu § 61 odst. 4 ZZVZ (dále jen „minimální technické podmínky“). - Zadavatel vymezil minimální technické podmínky přílohou č. 1 u části I - CDE a přílohou č. 2 u části II - CAFM. V přílohách uvádějící požadovaný přehled funkcionalit patří k minimálním technickým podmínkám pouze položky označené jako „Povinné“. - Zadavatel si podle § 112 ZZVZ vyhrazuje právo snižovat počet účastníků zadávacího řízení u každé části. Snížení počtu účastníků zadávacího řízení provede nejprve s tím, že posoudí splnění minimálních technických podmínek a následně na základě hodnocení předběžných nabídek, které budou hodnoceny podle kvalitativních kritérií: • Odborná úroveň řešení, váha 70 %, • Hodnocené funkcionality, váha 30 %. - Po předběžném vyhodnocení předběžných nabídek zadavatel určí účastníky postupující do Ověřovací fáze předběžných nabídek. Po ukončení Ověřovací fáze předběžných nabídek a případném přepočtu bodového hodnocení zadavatel vyzve k dalšímu jednání minimálně 3 účastníky s nejvyšším celkovým bodovým hodnocením potvrzeným v Ověřovací fázi předběžných nabídek. Pokud bude na posledním postupovém místě více účastníků se stejným počtem bodů, budou vyzváni všichni tito účastníci. - Zadavatel může v průběhu jednání změnit nebo doplnit zadávací podmínky, vyjma minimálních technických podmínek a vyjma pravidel pro hodnocení předběžných nabídek. - Zadavatel není oprávněn v průběhu jednání měnit Cíle veřejné zakázky, které byly předmětem hodnocení v kritériu Odborná úroveň, ani požadavky, které tvořily podklad pro hodnocení Odborné úrovně v předběžných nabídkách. - Jednání nesmí vést ke změně nebo doplnění údajů předložených účastníkem v rámci hodnoceného kritéria Odborná úroveň, které byly předmětem hodnocení předběžných nabídek. 3/ Podání nabídek - Po ukončení jednání zadavatel stanoví konečné zadávací podmínky, oznámí ukončení jednání a vyzve zbývající účastníky k podání konečné nabídky. - Zadavatel v této výzvě určí lhůtu pro podání nabídek. - Zadavatel vyzve k podání konečné nabídky pouze ty účastníky, které na základě hodnocení předběžných nabídek určil k dalšímu jednání. - Konečná nabídka bude obsahovat doklady: • určené pro hodnocení dle hodnotícího kritéria Hodnocení funkcionality s tím, že dodavatel nabídne min. stejné nebo větší (lepší) rozsah funkcionalit než v předběžné nabídce. Změna je možná pouze s tím, že dojde k rozšíření počtu nabízených funkcionalit nad povinné a nedojde k nesplnění povinných funkcionalit. • Kalkulaci nabídkové ceny. • Doklady ke kritériu Rizika. • Případné další dokumenty požadované zadavatelem. - Účastník nepředkládá v rámci konečné nabídky aktualizovanou ani novou Odbornou úroveň. Pro účely hodnocení konečných nabídek se použije Odborná úroveň předložená v předběžné nabídce a ověřená v Ověřovací fázi předběžných nabídek. Jakákoli změna, doplnění nebo rozšíření Odborné úrovně po uplynutí lhůty pro podání předběžných nabídek nebude pro účely hodnocení zohledněna. - Konečné nabídky budou hodnoceny podle ekonomické výhodnosti nabídky: • Odborná úroveň řešení (převzatá z předběžné nabídky a ověřená v Ověřovací fázi předběžných nabídek), váha 30 % • Hodnocené funkcionality (aktualizované znění), váha 10 % • Rizika, váha 10 % a • Nabídková cena, váha 50 %. - Bodové hodnocení získané účastníkem v kvalitativním hodnoticím kritériu Odborná úroveň při hodnocení předběžných nabídek a potvrzené v Ověřovací fázi předběžných nabídek bude použito (převzato) pro účely konečného hodnocení nabídek. V rámci konečné nabídky nebude Odborná úroveň předkládána ani hodnocena znovu. Zadavatel nepřihlíží k jakýmkoliv změnám, doplněním nebo rozšířením Odborné úrovně provedeným po uplynutí lhůty pro podání předběžných nabídek. - Hodnocení Funkcionality bude probíhat opětovně s tím, že může dojít pouze k výše uvedeným změnám, tedy k lepšímu bodovému ohodnocení oproti předběžným nabídkám. - Dále zadavatel vyhodnotí nabídky v kritériu Rizika a Nabídková cena. - Po podání konečných nabídek již nebude zadavatel o jejich obsahu jednat. Kompletní postup viz zadávací dokumentace.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72263000 Software-Implementierung, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72268000 Bereitstellung von Software, 72262000 Software-Entwicklung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část I - CDE
Beschreibung: Předmětem této části veřejné zakázky je poskytnutí komplexních služeb v oblasti informačních technologií spočívajících zejména v dodávce, implementaci, integraci, provozu a rozvoji informačních systémů typu CDE (Common Data Environment) pro potřeby zadavatele.
Interne Kennung: P26V00001038
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ možnost změny závazku ze smlouvy: 1. S ohledem na to, že nelze predikovat průběh zadávacího řízení jednotlivých částí, tedy může nastat situace, kdy jedna z částí bude uzavřená a druhá stále poběží nebo bude zrušena a vyhlášena znovu, si zadavatel vyhrazuje, že: • zahájení plnění jednotlivých částí může být časově koordinováno s ohledem na průběh zadávacího řízení a uzavírání smluv jednotlivých částí v případě komplikací v rámci zadávacího řízení u jedné z částí, • konkrétní harmonogram realizace bude moci být upřesněn/upraven v součinnosti s vybranými dodavateli v případě, že u některé části dojde k opožděné realizaci, • s ohledem na to, že fáze implementace jednotlivých systémů nemusí probíhat paralelně nebo bude probíhat pouze částečně překrývajícím se způsobem, popř. nebude-li vysoutěžena jedna z částí a nebude zcela možné dokončit implementaci mezi CDE a CAFM, kde je potřeba součinnost obou vybraných dodavatelů, dojde k tomu až následně poté, co bude možné s ohledem na druhou část provést změnu termínu této implementace. Dodavatel v těchto případech nemá nárok na jakoukoliv finanční kompenzaci ceny těchto částí plnění. 2. Dodavatel je oprávněn vždy k 01.01., nejdříve však k 01.01.2029, upravit ceny z důvodu inflace. Inflací se rozumí míra inflace vyjádřená přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen vyjadřující procentní změnu průměrné cenové hladiny za posledních 12 měsíců, kterou udává každým kalendářním rokem Český statistický úřad za rok předcházející (https://csu.gov.cz/mira_inflace), vyjádřená v procentech. Dodavatelem provedená úprava cen musí odpovídat míře inflace vyhlášené Českým statistickým úřadem. Dodavatel je povinen zadavatele bez zbytečného odkladu písemně uvědomit o provedené úpravě cen a jejich nové výši. Tato změna nabídkové ceny představuje vyhrazenou změnu závazku ocenění služby a dodávky. Podmínky použití vyhrazené změny musí stanovit blíže smlouva.
Los: LOT-0003
Titel: část II - CAFM
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytnutí komplexních služeb v oblasti informačních technologií spočívajících zejména v dodávce, implementaci, integraci, provozu a rozvoji informačních systémů typu CAFM (Computer-Aided Facility Management) pro potřeby zadavatele.
Interne Kennung: P26V00001039