See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Politechniki Warszawskiej
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Politechniki Warszawskiej. Szacunkowa liczba zamówienia: • AiO 24” – 50 szt. • AiO 27” – 70 szt. • Stacje robocze – 30 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik nr 8 do SWZ. Przedmiot zamówienia musi pochodzić z legalnego źródła i być przeznaczony do użytkowania w Unii Europejskiej. Zamawiający wymaga, aby przedmiot zamówienia objęty był przez Wykonawcę co najmniej 36 miesięczną gwarancją producenta świadczoną na miejscu u klienta. 2) Ilości zamawianego sprzętu komputerowego, określone w OPZ, są ilościami szacunkowymi, które Zamawiający planuje zakupić w okresie obowiązywania umowy i nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do zakupu całego asortymentu. Sprzęt komputerowy będzie zamawiany sukcesywnie, zgodnie z bieżącymi potrzebami Zamawiającego. Zamawiającemu przysługuje prawo zmiany liczby zamawianego sprzętu komputerowego pod warunkiem nieprzekroczenia wartości umowy. 3) Zamawiający zobowiązuje się do wykorzystania co najmniej (nie mniej niż) 60% wartości brutto umowy.
Interne Kennung: Nr sprawy: SAFiZP.261.10.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP: 1) prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego; decyzja o realizacji lub rezygnacji z zamówienia opcjonalnego jest wyłącznym uprawnieniem Zamawiającego. Zamówienie opcjonalne nie stanowi zobowiązania Zamawiającego do jego udzielenia, jak również nie stanowi podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń z tytułu niezrealizowania zamówienia; 2) Zamawiający zastrzega, że maksymalna wartość zamawianych akcesoriów i/lub części komputerowych w ramach prawa opcji nie przekroczy 80% wartości brutto zamówienia podstawowego; 3) prawo opcji realizowane będzie na następujących zasadach: a) Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku posiadania środków finansowych na realizację przedmiotu umowy; b) cena jednostkowa sprzętu komputerowego zamawianego w ramach prawa opcji będzie taka sama jak zamówienia podstawowego, określona w Formularzu ofertowym, z zastrzeżeniem lit. d) poniżej; c) warunkiem uruchomienia prawa opcji jest złożenie przez Zamawiającego oświadczenia woli o żądaniu wykonania zamówienia kwalifikowanego przez Zamawiającego, jako prawo opcji; d) prawo opcji może również dotyczyć zamawiania dodatkowych ilości sprzętu komputerowego nie wskazanego w Ofercie i o innych parametrach, niż wyspecyfikowany w OPZ pod warunkiem, że Wykonawca będzie oferował taki sprzęt komputerowy, a jego cena będzie rynkowa. Każdorazowe zamówienie sprzętu komputerowego innego niż wyspecyfikowany, odbywać się będzie w drodze zapytania o możliwość zamówienia danego sprzętu komputerowego. W odpowiedzi na zapytanie, Wykonawca, w terminie do trzech (3) dni roboczych prześle zwrotnie drogą elektroniczną konkretną ofertę cenową danego sprzętu komputerowego. Realizacja zamówienia nastąpi wyłącznie na podstawie przesłanej pocztą elektroniczną przez upoważnionego pracownika Zamawiającego akceptacji uzyskanej oferty cenowej.