See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bekendtgørelse om indgået kontrakt - Boligforeningen Århus Omegn - Indkøb af entrepriseforsikring (Projektnavn: Præstevangen, Afdeling 1)
Beschreibung: Boligforeningen Århus Omegn ønsker tilbud på den nedenstående delaftale efter kriteriet om det økonomisk mest fordelagtige bud ud fra lavest pris og kvalitet:Delaftale 1: EntrepriseforsikringDer henvises nærmere til den respektive kravspecifikation i udbudsmaterialet. Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Interne Kennung: 263115336
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Boligforeningen Århus Omegn ønsker tilbud på den nedenstående delaftale efter kriteriet om det økonomisk mest fordelagtige bud ud fra lavest pris og kvalitet:Delaftale 1: EntrepriseforsikringDer henvises nærmere til den respektive kravspecifikation i udbudsmaterialet. Se udbudsbetingelser for øvrige oplysninger.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66513200 Bauwesenversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Se udbudsmaterialet.