See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dlouhodobé zajištění dopravní obslužnosti územního obvodu města Přelouč veřejnými službami v přepravě cestujících
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dlouhodobé zajištění dopravní obslužnosti územního obvodu města Přelouč veřejnými službami v přepravě cestujících v délce trvání 10 let. Smlouva o veřejných službách bude uzavřena bezprostředně po ukončení zadávacího řízení a splnění všech zákonných podmínek pro její uzavření. Zahájení plnění zadavatel předpokládá od 1. ledna 2029 s ohledem na poskytnutí dostatečné doby pro zajištění vozidel potřebných k poskytování veřejných služeb. Předpokládané zahájení zadávacího řízení: 6.9.2027. Smlouva o veřejných službách bude s ohledem na svůj charakter smlouvy na služby v autobusové dopravě zadávána v otevřeném řízení podle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek. Toto oznámení se uveřejňuje za účelem splnění informační povinnosti podle čl. 7 odst. 2 nařízení (ES) č. 1370/2007.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)