2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego dla Gminy Wola Krzysztoporska
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju napędowego grzewczego lekkiego dla Gminy Wola Krzysztoporska w 2026, 2027 i 2028 roku, w łącznej szacowanej ilości 780 000 litrów. Przykładowy produkt: olej napędowy grzewczy Ekoterm produkcji Polskiego Koncernu Naftowego "ORLEN" S.A. w Płocku lub olej opałowy o równoważnych parametrach – tj. nie gorszych niż opisane niżej: Charakterystyka techniczna: Wyszczególnienie Wymagania Wartość opałowa kJ/kg min. 42 600 Zawartość siarki wagowo % max. 0,1 Zawartość wody mg/kg max. 200 Zawartość ciał stałych obcych mg/kg max. 24 Pozostałość po spopieleniu wagowo % max. 0,01. 2. Olej opałowy dostarczany będzie do następujących punktów: 1) Szkoła Podstawowa w Bogdanowie Bogdanów, ul. Ks. M. Kozakowskiego 3, 97-371 Wola Krzysztoporska 2) Szkoła Podstawowa w Bujnach Bujny, ul. Piotrkowska 104, 97-371 Wola Krzysztoporska 3) Szkoła Podstawowa w Gomulinie Gomulin, ul. Szkolna 2, 97-371 Wola Krzysztoporska 4) Szkoła Podstawowa w Krzyżanowie Krzyżanów 55, 97-371 Wola Krzysztoporska 5) Szkoła Podstawowa w Parzniewicach Parzniewice, ul. Piotrkowska 30, 97-371 Wola Krzysztoporska 6) Przedszkole Samorządowe w Woli Krzysztoporskiej ul. Kościuszki 25, 97-371 Wola Krzysztoporska 7) Szkoła Podstawowa w Woli Krzysztoporskiej ul. Kościuszki 32, 97-371 Wola Krzysztoporska 8) Pozostałe budynki gminne: a) Budynek Referatu Wodociągów i Kanalizacji ul. Cmentarna 22, 97-371 Wola Krzysztoporska, b) Dom Ludowy w Woli Krzysztoporskiej ul. Wesoła 8, 97-371 Wola Krzysztoporska c) Dom Ludowy w Parzniewicach Parzniewice, ul. Kaliska 2, 97-371 Wola Krzysztoporska d) Dom Ludowy w Krzyżanowie Krzyżanów 72, 97-371 Wola Krzysztoporska e) Dom Ludowy w Bogdanowie Bogdanów, ul. Strażacka nr 2, 97-371 Wola Krzysztoporska f) Dom Ludowy w Kozierogach Kozierogi 32, 97-371 Wola Krzysztoporska g) Dom Ludowy w Stradzewie Stradzew 13, 97-371 Wola Krzysztoporska h) Dom Ludowy w Laskach Laski 11a, 97-371 Wola Krzysztoporska i) Dom Ludowy w Woli Rokszyckiej Wola Rokszycka 21a, 97-371 Wola Krzysztoporska j) Dom Ludowy w Glinie Glina 66, 97-371 Wola Krzysztoporska k) Dom Ludowy w Krężnej Krężna 35a, 97-371 Wola Krzysztoporska l) Dom Ludowy w Piekarach Piekary 49a, 97-371 Wola Krzysztoporska m) Dom Ludowy w Gąskach Gąski 28, 97-371 Wola Krzysztoporska n) Dom Ludowy w Pawłowie Górnym Pawłów Górny 3, 97-371 Wola Krzysztoporska o) Dom Ludowy w Blizinie Blizin 31a, 97-371 Wola Krzysztoporska p) Dom Ludowy w Mąkolicach Mąkolice 88, 97-371 Wola Krzysztoporska q) Dom Ludowy w Oprzężowie Oprzężów 22a, 97-371 Wola Krzysztoporska r) Ośrodka Zdrowia w Gomulinie Gomulin, ul. Trybunalska nr 12, 97-371 Wola Krzysztoporska s) Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Szkolna 6, 97-371 Wola Krzysztoporska. Zamawiający zastrzega sobie możliwość wskazania w ramach niniejszego zamówienia dodatkowych punktów odbioru oleju, jak również do dostawy oleju jedynie do wybranych punktów odbioru. 3. Dostawy będą realizowane: a) przy rozliczeniu w temperaturze referencyjnej 15˚C, b) sukcesywnie według potrzeb Zamawiającego w terminie 4 dni od daty zgłoszenia (zamówienie telefonicznie, za pośrednictwem faxu lub maila), c) łącznie do wszystkich placówek, które zgłoszą zapotrzebowanie na dostawę oleju grzewczego (zakłada się, że jednorazowo w trakcie jednej dostawy zbiorniki oleju w tych budynkach będą uzupełniane do maksymalnego poziomu). Każda partia dostarczonego oleju powinna posiadać certyfikat jakości (lub inny równoważny dokument) wystawiony przez producenta, określający jakość produktu. 4. Zamawiający ma prawo do zmiany zakresu zamówienia i nabycia oleju grzewczego w ilości innej niż szacowane 780 000 litrów, bez konieczności dokonywania zmiany umowy, w następujących granicach: a) zakłada się możliwość zmniejszenia zamawianej ilości oleju napędowego grzewczego do 70% ilości szacowanej do zakupienia, b) zakłada się możliwość zwiększenia zamawianej ilości oleju napędowego grzewczego maksymalnie o 20% ilości szacowanej do zakupienia.
Interne Kennung: ZFP.271.1.19.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001