2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wykonywania pogwarancyjnych przeglądów technicznych, diagnostyk i napraw separatorów/pras do preparatyki krwi w Terenowych Stacjach i Zespole Medycznym w Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wykonywania pogwarancyjnych przeglądów technicznych, diagnostyk i napraw separatorów/pras do preparatyki krwi w Terenowych Stacjach i Zespole Medycznym w Wojskowym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ. 2. Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. 3. Postępowanie prowadzone jest z zastosowaniem, procedury, o której mowa w art. 139 ustawy. Zamawiający zastosuje tzw. odwróconą kolejność oceny, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. Wizja lokalna ma charakter fakultatywny i odbywa się na wniosek Wykonawcy, w miejscach realizacji umowy, w godzinach pracy Zamawiającego tj. od poniedziałku do piątku, w godz. 7:30 – 14:30, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu ze wskazanym pracownikiem Zamawiającego, za pośrednictwem poczty elektronicznej. 5.Zamawiający zastrzega sobie prawo unieważnienia postępowania w sprawie zamówienia publicznego na podstawie art. 256 ustawy przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Separatory, prasy do preparatyki krwi Compomat
Beschreibung: Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo - cenowy stanowiący Załącznik nr 2.1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji do pełnej wysokości zamówienia podstawowego określonego w załączniku nr 1 do umowy. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia ilości usług nastąpi w sytuacji pozyskania dodatkowego sprzętu medycznego w trakcie trwania umowy, konieczności wykonania dodatkowych napraw lub konserwacji uszkodzonego sprzętu, którego uszkodzenie lub awaria nastąpiła w trakcie trwania umowy oraz w sytuacji stwierdzenia podczas przeglądu lub konserwacji dodatkowych uszkodzeń niemożliwych do wykrycia przed rozpoczęciem wykonania usługi, lub decyzji wyższych przełożonych Zamawiającego. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy. 9. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Separatory, prasy do preparatyki krwi MC+;
Beschreibung: Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo - cenowy stanowiący Załącznik nr 2.2 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Separatory, prasy do preparatyki krwi MacoPress Smart
Beschreibung: Szczegółowy opis usługi będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiący Załącznik nr 2 do Projektu umowy stanowiącego załącznik numer 11 do SWZ (opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców) oraz Arkusz asortymentowo - cenowy stanowiący Załącznik nr 2.3 do SWZ.